Osiedle S這neczny Stok

Strona g??wna

CRH ŻAGIEL DOM Sp. z o. o. oferuje Państwu ostatnie mieszkania w budynku numer 3 osiedla "Słoneczny Stok" przy ul. Spacerowej w Puławach.

Rozpoczęliśmy także ostatni - czwarty etap zamykający inwestycję.

W budynku numer 4 wielkości mieszkań i ich układ zostały zaprojektowane zgodnie z trendami panującymi na rynku i mieszczą się one w grupie najbardziej poszukiwanych,  czyli jako mieszkania 2 i 3-pokojowe.

Osiedle zaplanowano jako autonomiczną jednostkę urbanistyczną doskonale wkomponowującą się w otaczającą go infrastrukturę. Posiada własną przestrzeń sprzyjającą integracji społecznej min teren zielony, plac zabaw oraz alejki. Stąd już tylko krok od naturalnych terenów leśnych, a co za tym idzie komfortu związanego z ciszą, spokojem i możliwością aktywnego wypoczynku.

Z drugiej strony bliskość osiedla z jego pełną infrastrukturą handlową i usługową stanowi doskonałą ofertę dla potencjalnych mieszkańców. Niemal na miejscu znajdują się szkoła, przedszkole, centrum handlowe, apteka, mała gastronomia. Do głównej arterii komunikacyjnej miasta już tylko klika kroków a to kolejna zaleta tej lokalizacji. Z tego miejsca szybko i sprawnie każdy dostanie się do centrum miasta, galerii czy kina.

Wszytko co jest potrzebne mieszkańcom do wygodnego i komfortowego życia znajduje się właśnie tu.

Chcesz dowiedzieć się więcej – prosimy o kontakty z biurem sprzedaży.